بهترین شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده

19 فروردين 1398
بهترین شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده

بهتر است بعد از رنگ کردن مو ها از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید تا از تغییر رنگ و کدر شدن رنگ موهایتان جلوگیری کنید.

هیچکس دوست ندارد بعد از اینکه کلی هزینه صرف رنگ موهای خود کرده بلافاصه با شستشو و استحمام تغییر کند و یا کدر شود، بنابراین به سراغ شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده میرویم. خوشبختانه امروزه تعداد زیادی از برندهای موجود درحال تولید شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده تولید میکنند، حتی شامپوهای مخصوص موهای بلوند و قرمز و تن شرابی و موهای قهوه ای از یکدیگر جدا هستند تا بهترین تاثیر ممکن را بر روی مو های شما بگذارد.

ما دراینجا چند مورد از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید:

شامپو لورئال( color Protecting Shampoo )Loreal

شامپو لورئال که مخصوص موهای رنگ شده است که با نام Ever Pure تولید شده است بسیار مناسب است و باعث میشود تا در حدود 4 هفته رنگ موها همانند روز اول شفاف و براق باشند و علاوه بر جلوگیری از کدر شدن مو خاصیت نرم کنندگی نیز دارد و از خشکی و شکنندگی مو جلوگیری میکند.

این شامپو 100% بدون سولفات است وبه موها هیچ آسیبی نمیزند.

شامپو سواو (Suave color Protecting Shampoo)

این یک شامپوی امریکایی است که محصولات فراوانی تولید کرده از جمله صابون، شامپو ، عطر و لوسیون که شامپوی مخصوص موهای رنگ شده یکی از پر طرفدار ترین محصولات این برند است، این شامپو را در کنار نرم کننده اش استفاده کنید و باعث میشود موها تا 40 بار شستشو همچنان زیبا براق باقی بماند.

شامپو داو (Dave color Protecting Shampoo )

برند داو یک محصول انگلیسی است که محصولاتش سال هاست در کشور به فروش میرسد. از بین محصولات داو شامپو و محصولات مراقبت از مو از محبوبیت بالایی برخوردار است.این شامپو موها را تا 8 هفته استفاده میتواند زیبایی و براقی مو را حفظ کند.

این شامپو حتی بعد از 40 بار شستوشو میتواند از کدر شدن وتیره شدن مو جلوگیری کند،بهتر است از این محصول همراه با نرم کننده داو استفاده شود تا نتیجه ی بهتری بگیرید.

شامپو سان سیلک (Sunsilk color Protecting Shampoo)

سان سیلک هم یک محصول انگلیسی است که تنها محصولات مراقبت از مو تولید میکند.

شامپو مراقبت از موهای رنگ شده ی سان سیلک حاوی ویتامین E و کراتین بوده و از موها در برابر آسیب های احتمالی مراقبت کند و باعث شادابی و براقی موها میشود و به دلیل دارا بودن کراتین از وز شدن موهای رنگ شده جلوگیری میکند و باعث صافی موها نیز میشود.