باز سازی سری فیلم های Resident Evil

13 آذر 1397
باز سازی سری فیلم های Resident Evil

همه ی شما عزیزان با سری فیلم های جذاب و دیدنی Resident Evil (اهریمن ساکن)آشنا هستید.

سری جدید این فیلم بنا به گفته ی فیلمنامه نویس آن قرار است بیشتر سبک ترسناک باشد،«گرگ روسو» (Greg Russo) فیلم‌نامه نویس ریبوت سری فیلم Resident Evil اعلام کرد که این فیلم بیشتر از آنکه صحنه‌های اکشن داشته باشد، صحنه‌های ترسناک خواهد داشت.

پارسال گرگ روسو اطلاعات کمی راجب این سری داده است.

سال گذشته رئیس شرکت Constantin Film، «مارتین ماسکویز» (Martin Moszkowicz) ریبوتی بر سری فیلم Resident Evil (اهریمن خاموش)را تایید کرد. با اینکه اطلاعات راجع به این فیلم بسیار کم بوده است، گرگ روسو فیلم‌نامه نویس آن بالاخره درباره این پروژه صحبت‌هایی انجام داد.

در مصاحبه‌ای تازه با وبسایت DiscussingFilm، او گفت که روند نوشتن فیلم‌نامه این فیلم تاکنون خوب بوده است و تهیه‌کنندگان از اولین پیش‌نویس او راضی بوده‌اند. قبل از پیوستن «جیمز وان» (James Wan) به این پروژه، روسو حدود یک سال بر روی این پیش‌نویس کار کرده بود. او گفت:

البته که من از طرفداران بزرگ این سری هستم پس کار کردن بر روی این پروژه برای من بسیار دل‌پذیر بود. آن‌ها قبل از حضور من شش فیلم از این سری ساختند و برای ریبوت آن بهتر است که کار متفاوتی انجام دهید و همان فیلم‌های قبلی را تکرار نکنید.

برای من از اول مشخص بود که می‌خواهم به گذشته برگردم و دوباره فیلم را مانند فیلم‌های جیمز وان ترسناک کنم. این ایده اولیه من بود و پس از آن به این توجه کردم که چه چیزهایی باعث ترسناک شدن بازی‌ها می‌شوند، پس بله، بازی Resident Evil 7 از معیارهای من بود.

روسو همچنین افزود که به عنوان طرفدار بازی‌های قدیمی سری Resident Evil، همیشه از نظر او این سری ترس به عنوان المان اصلی قرار داشت و اکشن از المان‌های ثانویه بود. او گفت که اگر همه چیز با موفقیت به پایان برسد، این ریبوت سری را به ریشه خود باز می‌گرداند.

اولین فیلم سری فیلم Resident Evil در سال 2002 با بازی «میلا یوویچ» (Milla Jovovich) در نقش زنی به نام «آلیس» (Alice) که به جنگ علیه شرکت آمبرلا می‌پرداخت، منتشر شد. بیش از شش فیلم از این سری منتشر شد و آخرین آن در سال 2016 به پرده سینماها رفت و توجه بسیاری را به خود جلب کرد و طرفداران فراوانی جذب خود کرد.