آموزش کشیدن خط چشم بر اساس فرم چشم‌

9 آذر 1397
آموزش کشیدن خط چشم بر اساس فرم چشم‌

درشت کردن چشم ها و حالت دادن به چشم ها با استفاده از خط چشم، کشیدن خط چشم را تا گوشه ی بیرونی چشم ادامه دهید.این تکنیک اگر به خوبی انجام شود چشمان شما را درشت میکند وزیبایی خاصی به انها میبخشد.اما حالت چشم های همه یکسان و شبیه به هم نیس و هرکدام از حالت های چشم احتیاج به تکنیک خاص خود را دارد که ما در ادامه ارایش هرکدام از حالت های چشم را به شما اموزش خواهیم داد:

 چشم های با فاصله از هم

چشم های با فاصله ی زیاد از هم

اگر شما جزو ان دسته از ادم هایی هستید که چشم هایی با فاصله ی زیاد از هم دارند، شما نباید انتهای خط چشم تان را دنباله دار بکشید. بلکه باید، دم خط چشم تان کوتاه و رو به بالا باشد. علاوه بر ان شما می توانید قسمت درونی چشم تان هم خط چشم را ادامه بدهید و خط چشم بکشید تا فاصله چشم هایتان را کمتر دیده شود.

چشم های با فاصله کم از هم

چشم هایی که فاصله کمی از هم دارند و نزدیک بهم

اگر شما جزو ان دسته از ادم هایی هستید که چشم هایی با فاصله کم از هم دارند و بهم نزدیکند، باید با استفاده از خط چشم به آن تعادل دهید. بنابراین  باید خط چشم تان کشیده و نازک باشد. سعی کنید آن را به صورت افقی و صاف بکشید تا چشم هایتان را کشیده تر و دورتر از هم نشان دهد. فراموش نکنید تحت هیچ شرایطی از کشیدن خط چشم در قسمت درونی چشم هایتان استفاده نکنید چون چشم های شما را بهم نزدیک تر از آنچه هست نشان خواهد داد.

چشم های کوچک و ریز

چشم های ریز و کوچک

اگر شما جزو ان دسته از ادم هایی هستید که چشم های ریز و کوچکی دارند ،باید خط چشم تان را پهن تر و ضخیم تر بکشید چون خط چشم باریک، چشم های شما را کوچک تر و ریز تر نشان خواهند داد. شما می توانید به جای خط چشم مدادی، از خط چشم های مایع استفاده کنید تا براق تر و بیشتر توی چشم باشد و قسمت داخلی چشم را با استفاده از مداد سفید یا کرمی خط بکشید که باعث درشت تر دیده شدن چشم های شما میشود.

چشم ها با پلک های افتاده

چشم هایی که پلک افتاده دارند

اگر شما جزو ان دسته از ادم هایی هستید که چشم هایی با پلک افتاده دارند، باید از کشیدن خط چشم های نازک خودداری کنید زیرا وقتی  که چشم تان را باز می کنید، اصلا دیده نمیشود.شما باید علاوه بر خط چشم، داخل پلک بالایی تان هم خط چشم بکشید تا بیشتر به چشم آید. جدا از کشیدن خط چشم بر پلک پایین تان خودداری کنید زیرا چشم های شما را کوچک تر نشان می دهد. شما می توانید از سایه چشم استفاده کنید و با استفاده از آرایش چشم اسموکی و دودی از افتادگی چشم هایتان بکاهید و جلوه ی خاصی به چشم هایتان بدهید.

چشم های بادامی

چشم های بادامی شکل

اگر شما جزو ان دسته از ادم هایی هستید که چشم های بادامی شکل دارند ،باید در ابتدای چشم خط باریکی بکشید و هر چه به سمت انتهای چشم می رود،خط را پهن تر و ضخیم تر کنید.برای حالت دادن بهتر است انتهای خط چشم نیز کشیده و رو به بالا باشد. برای این مدل چشم ها خط چشم برای پلک پایین نیز اهمیت زیادی پیدا می کند. پس پلک پایین هم باید مانند پلک بالایی کشیده شود تا فرمی گربه ای پیدا کند.

چشم های گربه ای

چشم های گربه ای

اگر شما جزو ان دسته از ادم هایی هستید که چشم های گربه ای دارند ،باید چشم ها را شبیه به چشم های بادامی خط چشم کشید با این تفاوت که  خود چشم ها به طور طبیعی به سمت بالا کشیده شده اند در حالی که در مدل بادامی این کار را به کمک خط چشم انجام می دهیم. برای کشیدن خط چشم، باید درست مانند شیوه چشم بادامی ها عمل کنیم  و ابتدای چشم خطی نازک و انتها ضخیم و رو به بالا باشد، با این تفاوت که دیگر نیازی به خط چشم برای پلک های پایینی نیست.

چشم های رو به پایین

چشم های افتاده و رو به پایین

اگر شما جزو ان دسته از ادم هایی هستید که چشم های افتاده و رو به پایین دارند، باید بر روی دنباله و انتهای چشم هایشان تمرکز بیشتری کنید. شما باید دم ابروهایشان را پهن بکشید تا افتادگی چشم هایشان به چشم نیاید.شما بایدخط چشم را از قسمت وسط چشم تان شروع و هر چه به سمت انتهای چشم تان پیش می روید، آن را پهن تر و ضخیم تر بکشید و سعی کنید که دم خط چشم را تا جایی که میتوانید به سمت بالا بکشید تا افتادگی چشم ها مشخص نشود.

 

منبع: bartarinha.ir