در فصل هشتم سریال The Walking Dead ریک گریمز قرار بود بمیرد

18 آبان 1397
 در فصل هشتم سریال The Walking Dead ریک گریمز قرار بود بمیرد

ممکن بود ریک گریمز، زودتر سریال The Walking Dead را ترک کند ،با اینکه در آخرین قسمت سریال با اندرو لینکلن خداحافظی می‌شود.

به گفته‌ی The Hollywood Reporter، درباره آینده‌ این سریال پر از زامبی، سازنده سریال The Walking Dead، اسکات گیمپل، تائید کرد که برنامه‌هایی مبنی بر حذف این کاراکتر وجود داشته‌اند.

گیمپل گفت:برنامه‌های زیادی برای پایان دادن به کار ریک وجود‌ داشت. بیشتر مسئولیت آن بر عهده‌ی عوامل AMC بود، که فقط مخالفت می‌کردند و فکر می‌کردند گسترش سریال، فکر بهتر و جذاب‌تری از کوتاه کردن آن است. در واقع این تصمیم فقط به زمان بستگی داشت.

برای من که می‌خواستم تعداد قسمت‌های محدودی در سال، برای این سریال بسازم، به نظر نمی‌آمد که کارم را به خوبی انجام می‌دهم. فکر می‌کنم که خسته می‌شدم. در نتیجه ایده‌ی ماندن در داستان، به همان سختی کار کردن و داستان متفاوتی را در ابعاد گسترده‌تری بازی کردن، برای من بسیار هیجان‌انگیز بود.

طرفداران ریک بهتر است آسوده‌خاطر باشند، چون همان‌طور که بسیاری از طرفداران نگران بودند، این آخر داستان ریک گریمز نیست. AMC اعلام کرده‌است که گیمپل در حال کار روی اولین فیلم در دنیای The Walking Dead است، داستان درباره‌ی سفر ریک بعد از اینکه توسط جیدیس و هلیکوپتر نجات داده‌شد تمرکز خواهد‌کرد.

لینکلن قرار است نقش‌اش به عنوان ریک را در سه‌گانه‌ای که همگی در آینده از شبکه AMC پخش خواهند‌شد را، تکرار کند.