سازنده فیلم من نفرت انگیز، سری انیمیشن شرک را بازسازی می‌کند

18 آبان 1397
سازنده فیلم من نفرت انگیز، سری انیمیشن شرک را بازسازی می‌کند

مثل اینکه قرار است مجموعه انیمیشن شرک دوباره بازسازی شود زیرا Universal Pictures دوست دارد بیشتر این غول سبز بزرگ و دوستانش را ببیند.

به گفته‌ی Variety، سازنده انیمیشن من نفرت انگیز، کریس ملدندری، می‌خواهد دوباره به انیمیشن شرک که در سال ۲۰۱۰ تمام شده‌بود، زندگی ببخشد. این گزارش نشان ‌می‌دهد که یکی از اهداف اصلی این بازسازی، دوباره نیرو بخشیدن به داستان گربه ی چکمه پوش است. با اینکه داستان فیلم ممکن است جدید باشد اما گویا ملدندری،سازنده ی انیمیشن نمی‌خواهد صدای بازیگران را عوض کند. او معتقد است قسمتی از جذابیت فیلم شرک از استعدادهای مایک مایرز، ادی مورفی، و آنتونیو باندراس می‌آید. او می‌خواهد با آن ها همچنان همکاری کند.

ملدندری گفت:

وقتی به اجرای صدای آن‌ها نگاه می‌کنید، فوق‌العاده است. با این که می‌توان یک بازسازی کامل درست کرد، اما حس نوستالژیک من می‌خواهد به آن شخصیت‌پردازی‌ها بازگردد. سختی کار برای ما، این است که این انیمیشن، مانند یک انیمیشن دیگر از یک سری نباشد‌.

ایده این بازسازی بعد از اینکه شرکت Comcast استودیو DreamWorks را ۳.۸ میلیارد، در سال ۲۰۱۶ خرید به‌وجود‌ آمد. با این خرید، استودیو DreamWorks مثل استودیو Illumination، زیر مجموعه Comcast شد.در ابتدا از ملدندری، موسس استودیو Illumination و خالق آثاری مثل من نفرت انگیز و زندگی مخفی حیوانات درخواست شده‌ بود که هم سرپرستی DreamWorks را نیز عهده دار شود، اما او این موقعیت را برای تمرکز بیشتر روی ساخت فیلم‌سازی رد کرد. وی گفت:

روشی که من و تیم من برای ساخت انیمیشن؛ کار می‌کنیم بسیار سخت است و به من اجازه نمی‌دهد فکر کردن به اداره کار دومی را نمی‌دهد. من عاشق کار کردن با تیم و فیلم‌سازی هستم و فکر نمی‌کنم اصلا برای اداره شرکت‌ها خوب باشم.

در حال حاضر ملدندری، بهترین داستان را برای بازسازی انیمیشن شرک پیدا نکرده‌است. اما اوبا اعتماد به‌نفس براین باور است که به زودی، این انیمیشن زیبا مورد توجه همه مردم در سراسر جهان قرار خواهد‌ گرفت.

ملدندری افزود:

بودن در دنیای این فیلم یک سرگرمی بزرگ است اما پیدا کردن یک داستان خوب برای آن دشوار است. می‌خواهیم چیزی را در داستان پیدا کنیم که مثل یک عزیمت بزرگ باشد.