Forza Horizon 4 بیش از 450 ماشین دارد

7 تير 1397
Forza Horizon 4 بیش از 450 ماشین دارد

هنوز تا تاریخ عرضه بازی Forza Horizon 4 چند ماه فاصله داریم ولی خبری منتشر شده است که به وجود بیش از 450 ماشین در بازی اشاره دارد.

توسعه دهنده این بازی به درز کردن فایل‌هایی از بازی واکنش نیز نشان داده است ولی به نظر نمی‌رسد که دیگر در این زمینه شاهد تغییراتی باشیم و ما تعداد زیادی ماشین درون بازی Forza Horizon 4 خواهیم دید.

یکی از پی‌سی‌بازان که این عنوان را پیش‌خرید کرده‌، متوجه شده که بازی در حال دانلود شدن بر روی اکانت فروشگاه مایکروسافت او است. در این زمان بود که این بازیکن وارد فایل‌های بازی Forza Horizon 4 می‌شود و تعداد خودروهای قابل استفاده را می‌بیند. مایکروسافت به این موضوع واکنش نشان داده و عنوان کرده است که:

امروز تعدادی از شما شاهد این بودید که برخی از فایل‌های بازی بر روی اکانت شما لود شده است. این کار عمدی نبوده و نباید کار خاصی در این مورد انجام دهید. بازی نهایی در زمان تاریخ عرضه به صورت خودکار دانلود خواهد شد و شما با خیال راحت می‌توانید این فایل‌ها را پاک کنید.

بازی Forza Horizon 4 یک عنوان جهان باز در سبک مسابقه‌ای است که در تاریخ دهم مهر ماه (دوم اکتبر سال 2018) برای دو پلتفرم پی‌سی و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.